Szkoła rysunku, kurs rysunku - Oświęcim

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Oświęcim

Zamknij menu

Nauczyciele rysunku w Oświęcimiu Poznaj nas!

 

Opiekun oświęcimskiej filii Szkoły Rysunku Zalubowski – Wojciech Piechoński

Opiekunem oświęcimskiej filii będzie Wojciech Piechoński urodzony 27 stycznia 1972 roku w Krakowie. Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Krakowie – specjalizacja w pracowni Filmu Animowanego, dyplom w pracowni Serigrafii w roku 2000. Twórca i autor animowanych filmów fabularnych, reklamowych, promocyjnych, teledysków oraz scenariuszy filmowych, ilustrator. Nauczyciel animacji 2D, rysunku odręcznego i liternictwa ( AnimaArt, Instytut Sztuki UP Kraków ). Kierownik pracowni graficznej tygodnika PRZEKRÓJ oraz miesięcznika SUKCES, współparcował z TVN, RMF FM, LukaFilm, MagicStudio. Redaktor magazynu komiksowego „Cyrkielnia”. Poza działalnością komercyjną zajmuje się twórczością artystyczną ( komiks, małe formy filmowe, malarstwo i grafika ). Prace w zbiorach prywatnych w Izraelu i Polsce.

Portfolio Wojciecha Piechońskiego
Portfolio prac audiowizualnych Wojciecha Piechońskiego

 

Okładka Przekroju, aut. Wojciech Piechoński

 

 

 

 

 

GALERIA PRAC WOJCIECHA PIECHOŃSKIEGO

Opiekun olkuskiej filii Szkoły Rysunku Zalubowski – Natalia Socha

Opiekunką oświęcimskiej filii będzie również Natalia Socha urodzona 26 czerwca 1992 roku w Krakowie. W latach 2006-2010 była uczennicą Szkoły Rysunku Zalubowski. Rozpoczęła studia na wydziale malarstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Od 2013r. studentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Brała udział w wystawach zbiorowych: „Harenda 2013”, „Wspomnienia” w 2013r., „Zbiorowo” z 2013r., „Zator 2016” i indywidualnych: „Cydron” w 2014r oraz wystawę malarstwa i rysunku w Bibliotece Publicznej w Myślenicach. Obecnie realizuje dyplom na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na krakowskiej uczelni ASP. 

 

Kura, aut. Natalia Socha

GALERIA PRAC NATALII SOCHY

KONTAKT

Filia w Oświęcimiu
ul.Rynek Główny 9
32- 600 Oświęcim

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę